Telefonla Destek +90 352 502 88 99
info@boykamakina.com.tr Mimarsinan OSB - Melikgazi/Kayseri

Kurumsal

1981 yılında çıktığı üretim yolculuğunda, atölyelerinizde Sütunlu Matkap Tezgahı olarak yerini alan “Özbay Matkapları”, sektördeki 40. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşarken, 2021 yılında yepyeni bir kimlikle modern çağın gerekliliklerine uyum sağlama vizyonu ve köklerinden gelen tecrübeyi harmanlayarak “Boyka Makina” ismiyle imalat faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Envanterinde Sütunlu Matkap Tezgahları, Eksantrik Pres Makinesi ve Çapaksız Kesim Makinesi gibi ürünleri barındıran firmamız, çok kısa sürede siz değerli müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak makine ağını genişletecektir.

Üretimde kalite ve zamanında teslimatı temel ilkesi haline getiren, satış sonrası servis desteği ile de nitelikli hizmet anlayışına sahip Boyka Makina, ülkemizin üretim ve ihracat hedeflerine destek sağlamak ve sizlerle iş ortaklığı içerisinde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, emin adımlarla büyüme ve gelişmeyi hedefleyen Boyka Makina, gösterdiğiniz teveccühten ötürü teşekkür ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.